+48 604 233 771

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIETYPOWE ZMIANY i PRZERÓBKI

Nasza firma wykonała usługę montażu systemu regulacji wysokości fotela kierowcy do samochodów Nissan NV 200 (szt.53). Na specjalne zamówienie dealera Nissan KJM KASZUBOWSCY S.J. realizującego dostawę aut służbowych dla Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Była to największa jednorazowa dostawa aut tej marki w Europie. Przygotowaliśmy prototypowe urządzenie ręcznej regulacji wysokości fotela kierowcy dla samochodów Nissan NV200 specjalnie dla potrzeb niniejszego zamówienia. Urządzenie było idealnie dopasowane do wnętrza nowego samochodu, cechowała je wysoka estetyka, funkcjonalność i prostota. Udało nam się w ekspresowym tempie przygotować i zamontować 53 sztuki systemu regulacji fotela kierowcy. Dzięki dobrej organizacji pracy montaż przebiegł nadzwyczaj sprawnie (7dni) w siedzibie firmy KMJ KASZUBOWSCY, co dodatkowo pozwoliło dealerowi zaoszczędzić na transporcie aut.

Realizujemy nietypowe zamówienia na zmiany konstrukcyjne pojazdów. Nasze wysokie kwalifikacje w połączeniu z odpowiednim podejściem do klienta są gwarancją sukcesu . Pierwsze kroki stawialiśmy jako monterzy urządzeń importowanych, odbyliśmy liczne szkolenia w firmach czeskich. Obecnie z powodzeniem realizujemy również własne projekty konstruktorskie. Nasze urządzenia wyróżnia innowacyjność , prostota i niezawodność. Gorąco zapraszamy do korzystania z naszych usług , podejmiemy każde wyzwanie, bez względu na markę i model samochodu. Przerabiamy zarówno samochody fabrycznie nowe jak i używane. Montujemy urządzenia spoza naszej stałej oferty na specjalne zamówienie klienta. Oferujemy także usługi inżynierskie w zakresie projektowania i wykonawstwa urządzeń nietypowych